Product Details
Compare Product| Brand | Momentous |
|---|---|
| Country of Sale | United States |
| Product Type | Collagen/Hair, Skin, and Nails/Joint Aid |
| Purpose / Goal | Joint Support |
| Free of Claims | GMOs Gluten |
| Lot # | 0421B64090 |
| Product Form | Shot |
| Flavor | Mango |
| Package Size | 1 shot (25 g), 15 shots (375 g) |
| Serving Size | 1 shot (25 g) |
| Carbohydrate | 4 g |
| Sugar | 3 g |
| Calories | 50 Cal |
Return to the main search page to search for additional products.