Product Details
Compare Product| Brand | Bare Performance Nutrition |
|---|---|
| Country of Sale | United States |
| Product Type | Energy (Carbohydrate)/Men/Women |
| Purpose / Goal | Endurance Energy Enhancement |
| Lot # | 1036 |
| Product Form | Bar |
| Flavor | Other |
| Package Size | 50 g, 600 g |
| Serving Size | 50 g (1 bar) |
| Protein | 3 g |
| Carbohydrate | 34 g |
| Sugar | 14 g |
| Fat | 6 g |
| Calories | 200 Cal |
Return to the main search page to search for additional products.