Product Details
Compare Product| Brand | Grinds |
|---|---|
| Country of Sale | United States |
| Product Type | Focus/Men/Nootropic |
| Purpose / Goal | Focus |
| Lot # | APR1627GR |
| Product Form | Packet |
| Flavor | Bue Raspberry |
| Package Size | 18 pouches (9 g) |
| Serving Size | 1 pouch (0.5 g) |
| Protein | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Fat | 0 g |
| Calories | 0 Cal |
NOTE: Major and Minor League Baseball Tobacco Policy prohibits player use of products that
have the appearance of smokeless tobacco.
Return to the main search page to search for additional products.