Product Details
Compare Product| Brand | Vital Proteins |
|---|---|
| Country of Sale | |
| Product Type | Creatine/Men/Muscle Growth/Recovery/Women |
| Purpose / Goal | Recovery Strength |
| Free of Claims | Gluten Artificial Sweeteners Artificial Flavors Artificial Colors GMOs |
| Lot # | 602159932A |
| Product Form | Powder |
| Flavor | Unflavored |
| Package Size | 250 g |
| Serving Size | 1.5 tsp (5 g) |
Return to the main search page to search for additional products.