Product Details
Compare Product| Brand | Core Med Science / OIAM Performance |
|---|---|
| Country of Sale | United States |
| Product Type | Men/Protein/Senior/Women |
| Purpose / Goal | Muscle Growth Post-Workout Recovery Strength |
| Lot # | 2519263 |
| Product Form | Powder |
| Flavor | Chocolate |
| Package Size | 105 g |
| Serving Size | 1 Bottle (105.0 g) |
| Protein | 45 g |
| Carbohydrate | 39 g |
| Sugar | 4 g |
| Fat | 0.5 g |
| Calories | 340 Cal |
Return to the main search page to search for additional products.